Kurumsal

Kurumsal

Sarnıç Döner,
Yöresel Lezzetleri Size Sunar!

Kurulduğu günden bu yana bir defa uğrayanların vazgeçilmezi olan Sarnıç Döner kalitesiyle, güler yüzlü hizmet anlayışıyla değer olarak gördüğü müşterileriyle büyümeye devam ediyor.

 

2018 yılında faaliyete geçen Sarnıç Döner ailesi; kalitesini düşürmeden, yöresel lezzetleri yerinden tedarik ederek, lezzet anlayışını değiştirmeden büyümeyi öncelikli prensibi olarak benimsemiştir.

 
Kurumsal kalite anlayışımızdan ödün vermeden müşteri memnuniyeti, yöresel lezzetleri ile 3 şubemizle sizlerle büyüme hedefimize ulaşmak için çalışıyoruz. Bizim için önce siz anlayışıyla, dönerse senindir.
Teşekkürler Türkiye!

Sarnıç Döner Vizyonu & Misyonu

Yöresel lezzet, kurumsal kalite uygun fiyat politikası ve yüksek hizmet anlayışımızdan ödün vermeden, müşterilerimizin sağlığını, memnuniyetini en üst seviyede önemseyerek, sektördeki yerimizi sürekli geliştirebilmektir. Türkiye’de ve hizmet vermeyi planladığımız tüm ülkelerde lider marka konumuna erişmektir. Gerek yurt içi gerekse yurt dışında hizmet vermeyi planladığımız tüm ülkelerde lider marka konumuna erişmektir.